CNC φλαντζών ανοξείδωτου DN15 DN6000 τυφλή κατεργασία
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Ονομασία μάρκας: Torich
Πιστοποίηση: IS09001 BV TUV
Αριθμός μοντέλου: Μεταβλητός
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 0,5 τόνοι
Τιμή: διαπραγματεύσιμα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T
Ικανότητα εφοδιασμού: 50tons το χρόνο
Σύνοψη του προϊόντος
DN15-DN6000 S220503 Αδερφή φλέγγη από ανοξείδωτο χάλυβα Γρήγορη λεπτομέρεια: Υλικό: Q235,201,S30408,S30403,S32168,S31603,S3108,S22053 Μέγεθος: 1/2"~240" (DN 15mm-DN 6000mm) Προϊόντα της εταιρείας: Η μη τυποποιημένη φλέβα από ανοξείδωτο χάλυβα μπορεί να προσαρμοστεί με διάφορα υλικά μη τυποποιημένης ...
Λεπτομέρειες προιόντος
Επισημαίνω:
DN15 τυφλή φλάντζα ανοξείδωτου
TUV τυφλή φλάντζα ανοξείδωτου
CNC που επεξεργάζεται την τυφλή φλάντζα SS στη μηχανή
Cnc Machining Or Not: CNC κατεργασία
Application: Βιομηχανικός εξοπλισμός
Surface Treatment: Όπως απαιτείται, στιλβωτική ουσία/υποβολή σε ανοδική οξείδωση/καλυμμένος
Process: Cnc που γυρίζει, CNC άλεση
Service: ODM cOem, προσαρμοσμένη κατεργασία cOem CNC
Tolerance: 0.010.05mm
Packing: Πολυ τσάντα + εσωτερικά κιβώτιο + χαρτοκιβώτιο
Περιγραφή του προϊόντος
DN15-DN6000 S220503 Αδερφή φλέγγη από ανοξείδωτο χάλυβα
Γρήγορη λεπτομέρεια:
Υλικό:
Q235,201,S30408,S30403,S32168,S31603,S3108,S22053
Μέγεθος:
1/2"~240" (DN 15mm-DN 6000mm)